День Перемоги

День Перемоги

 9 Травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам'ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній.
   73 роки віддаляють нас від воєнних буремних літ. Для історії – це небагато, а для людини ціле життя. То ж тим, хто поліг у пеклі боїв, тим , хто кров’ю своєю скропив землю, тим, хто пройшов крізь бої, голод і холод, тим, хто все ж таки вижив у тій смертельній війні, всім мертвим і живим присвячувалася наша лінійка. 
   Учні нагадали нам, як почалася Друга світова війна, як у вогняному смерчі запалала вся Україна... Увесь народ став на захист Вітчизни. Країна перетворилася на величезний бойовий табір, охоплений єдиним поривом перемогти ворога, вигнати його з рідної землі, знищити фашизм. Неймовірну мужність, стійкість і героїзм виявив наш народ! 
   Не одне покоління кращих синів і дочок беззавітно клали своє життя до ніг рідної неньки –України заради її спокою, її мирного існування, її свободи та незалежності. Історія України…Це постійна боротьба за утвердження народності й нації, розбудови соборної незалежної демократичної держави. Мужніми борцями за вільне життя в Україні були не тільки наші пращури, а також є нинішнє покоління. Саме це покоління увійде в історію, як борці за євроінтеграцію та учасники АТО.
   У ці нелегкі для нашої країни часи українці проявляють дива хоробрості, відданості своїй Батьківщині, відстоюючи її інтереси. Сотні громадян України вже віддали своє життя, захищаючи рідну землю.
 Ми пишаємося тим, що наша молодь надзвичайно патріотична і ці герої поряд з нами живуть, працюють. У їхніх серцях живе вогонь великої любові до рідної землі.
   Давно відлунали канонади запеклих боїв Другої Світової війни,поросли травою давні окопи. Але щороку , ми несемо квіти ветеранам, схиляємося у пошані перед пам’ятниками спочилим солдатам, дякуємо за мирне небо, за життя, за щастя і свободу, за нашу вільну Батьківщину. Хвилиною мовчання ми вшанували всіх тих, хто загинув і помер від ран, захищаючи свободу і суверенність України. Наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній землі.
SAM_4445_500x333.jpg SAM_4423_500x333.jpg SAM_4451_500x333.jpg SAM_4453_500x333.jpg